KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15774227
nr 1577 4227
Ulf Rahmberg
(f. 1935), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 7/10, Etat I. Bildmått: 24x49 cm, yttermått inklusive ram: 48x70 cm
Ulf Rahmberg, svensk konstnär, grafiker, tecknare född 1935 i Borås.
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 13 november 2023
kl 18:32:25
100 kr
150 kr
Ulf Rahmberg
Läs mer om Ulf Rahmberg